Pod Siedlcami w Wiśniewie...

XII Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych „Pod Siedlcami w Wiśniewie”

W niedzielę 5 sierpnia 2018 r. na Skwerze 600-lecia w Wiśniewie już po raz 12. odbył się Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych „Pod Siedlcami w Wiśniewie”. Tegoroczną edycję Festiwalu wsparł Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Patronat nad Festiwalem - od jego powstania - sprawuje Krzysztof Kryszczuk, wójt gminy Wiśniew.

XI MAZOWIECKI FESTIWAL KAPEL LUDOWYCH "Pod Siedlcami w Wiśniewie"

W niedzielę 6 sierpnia 2017 r. na placu przed Urzędem Gminy już po raz 11. odbył się Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych „Pod Siedlcami w Wiśniewie”.

Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych „Pod Siedlcami w Wiśniewie…” to prezentacja najlepszych kapel ludowych z naszego regionu. W niedzielne popołudnie miłośnicy folkloru Mazowsza i Podlasia mieli okazję przeżyć prawdziwą ucztę dla ducha.

W tym roku na scenie zaprezentowały się kapele z Mazowsza i Lubelszczyzny:

XI MAZOWIECKI FESTIWAL KAPEL LUDOWYCH "Pod Siedlcami w Wiśniewie

Nietypowy charakter miał tegoroczny Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych „Pod Siedlcami w Wiśniewie”, który odbył się w niedzielę 7 sierpnia na placu przed urzędem gminy.

IX Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych "Pod Siedlcami w Wiśniewie"

W niedzielę 2 sierpnia 2015 roku na skwerze przy Urzędzie Gminy Wiśniew odbył się IX Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych „POD SIEDLCAMI W WIŚNIEWIE”. W Festiwalu wzięło udział 11 wspaniałych kapel, lecz zaszczytny tytuł GRAND PRIX zdobyła tylko jedna.

Jury pod przewodnictwem Michała Hołowni – Dyrektora Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach – przyznało Grand Prix Festiwalu Kapeli Jana Kani z Lipnik.

Ponadto nagrody otrzymali:
Subskrybuje zawartość