Kolędnicze serce polskie

X MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK "KOLĘDNICZE SERCE POLSKIE"

W niedzielę, 20 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Śmiarach odbył się jubileuszowy X Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek „KOLĘDNICZE SERCE POLSKIE”. W tegorocznej edycji Festiwalu, którego organizatorem, jak co roku był Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Wiśniew, zaprezentowało się 11 zespołów, 3 chóry i 4 solistów.

IX Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędnicze Serce Polskie"

W niedzielę, 21 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Śmiarach odbył się IX Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek „KOLĘDNICZE SERCE POLSKIE”. W tegorocznej edycji Festiwalu, którego organizatorem jak co roku był Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie, zaprezentowało się 9 zespołów i 5 solistów.
Jak co roku występy artystów poprzedziła Msza święta sprawowana w kościele parafialnym w Śmiarach przez ks. proboszcza Sławomira Groszka. Po eucharystii wszyscy udali do Szkoły Podstawowej w Śmiarach, gdzie odbyły się przesłuchania konkursowe.

VIII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „KOLĘDNICZE SERCE POLSKIE”

W niedzielę, 29 stycznia 2017 r. w Zespole Oświatowym w Śmiarach odbył się VIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek „KOLĘDNICZE SERCE POLSKIE”. W tegorocznej edycji festiwalu zaprezentowało się 13 zespołów i 6 solistów, łącznie ponad 230 artystów.

Jak co roku występy artystów poprzedziła Msza święta sprawowana w kościele parafialnym w Śmiarach przez ks. proboszcza Sławomira Groszka. Po eucharystii wszyscy udali do Zespołu Oświatowego w Śmiarach, gdzie odbyły się przesłuchania konkursowe.

VII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK "KOLĘDNICZE SERCE POLSKIE"

Dnia 31 stycznia 2016 r. w Zespole Oświatowym w Śmiarach odbył się VII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek „KOLĘDNICZE SERCE POLSKIE”. W tegorocznej edycji festiwalu zaprezentowało się 10 zespołów i 2 solistów, łącznie 160 artystów.

Jak co roku występy artystów poprzedziła Msza święta sprawowana w kościele parafialnym w Śmiarach przez ks. proboszcza Sławomira Groszka. Po eucharystii wszyscy udali do Zespołu Oświatowego w Śmiarach, gdzie na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyły się przesłuchania.
Subskrybuje zawartość