Jarmark Bożonarodzeniowy

VIII Jarmark Bożonarodzeniowy

W minioną niedzielę dnia 16 grudnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbył się VIII Jarmark Bożonarodzeniowy gminy Wiśniew.
Jest to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa w naszym regionie która z roku na rok skupia i uaktywnia twórców ludowych.
Dostępne były stoiska handlowe, na których można było nabyć m.in.: choinki, ozdoby świąteczne, stroiki, potrawy wigilijne oraz ciasta.

Wśród tegorocznych wystawców byli:

VII Jarmark Bożonarodzeniowy

17 grudnia 2017 roku odbył się VII Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury.

Była to okazja to zakupienia pięknych i smacznych dzieł ludzkich rąk naszych okolicznych rękodzielników.  Jak co roku na jarmarku zgromadziło się liczne grono wystawców, jak i gości, którzy na stoiskach mogli kupić świąteczne stroiki, dekoracje domu oraz wszystko co potrzebne na stół.

VI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Serdecznie zapraszamy na VI Jarmark Bożonarodzeniowy który odbędzie sie w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie dnia 18 grudnia 2016r o godzinie 13.00. Jak co roku przygotowaliśmy program artystyczny, degustację potraw, stoiska handlowe na których będzie można nabyć m.in.: choinki, stroiki, potrawy wigilijne oraz ciasta. Powołana Komisja Jury rozstrzygnie konkurs na najpiękniejsze stoisko, a na zakończenie jarmarku tradycyjne przystąpimy do dzielenia się opłatkiem.
Wystawców prosimy o zgłoszenia do dnia 15 grudnia w GOK Wiśniew ul.Batalionów Chłopskich 2

V Jarmark Bożonarodzeniowy

Na świątecznych straganach, w niedzielę 20 grudnia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie było można obejrzeć oraz kupić: stroiki świąteczne, dekoracje bożonarodzeniowe i ozdoby choinkowe, choinki oraz karpia.
Subskrybuje zawartość