Festiwal Kuchni Regionalnej

XI Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”.

Oficjalne uroczystości Jubileuszowe 600-lecia pierwszej pisemnej wzmianki o Wiśniewie połączone z XI Festiwalem Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”.
15 lipca 2018 roku odbywały się oficjalne uroczystości Jubileuszowe 600-lecia pierwszej pisemnej wzmianki o Wiśniewie połączone z XI Festiwalem Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”.

X Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”

W niedzielę 17 lipca w Wiśniewie odbył się jubileuszowy X Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”. Na skwerze przy urzędzie gminy jak zwykle nie zabrakło pokazów zwyczajów i tradycji kulinarnych, licznych prezentacji artystycznych, zawodów sportowych oraz koncertów muzycznych.

IX Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem”

Dziewiąty Festiwal Kuchni Regionalnej „Z wiśniowym smakiem” już za nami. Tradycji stało się zadość - na scenie i na niebie. Na scenie - bo ponownie zasypaliśmy wiśnie na nową nalewkę z wiśniówki. Na niebie - bo tradycyjnie przeżyliśmy ulewę… a nawet dwie.

VIII Festiwal Kuchni Regionalnej

W niedzielę 20 lipca 2014 r. na skwerze przed Urzędem Gminy Wiśniew odbył się już po raz ósmy Festiwal Kuchni Regionalnej  „Z WIŚNIOWYM SMAKIEM”. Przelotne opady deszczu nie wystraszyły smakoszy potraw z wiśniami i miłośników dobrej zabawy.
Subskrybuje zawartość