PLAN ZAJĘĆ NA FERIE ZIMOWE W GMINIE WIŚNIEW

ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE NA SPĘDZANIE CZASU WOLNEGO PODCZAS FERII ZIMOWYCH
w Gminnym Ośrodku Kultury i placówkach oświatowych  gminy Wiśniew.

PLAN FERII w załącznikach.

„Kościuszko w naszej wiosce”

„Kościuszko w naszej wiosce”, taki tytuł nosi obraz olejny, namalowany  na płótnie techniką impast (farby nakładane  szpachelką) przez uczniów Zespołu Oświatowego w Wiśniewie, na kółku plastycznym w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie. Kółko prowadzone jest przez nauczyciela wolontariusza, Pana Krzysztofa Izdebskiego.

III PIESZY RAJD POWSTAŃCZY im. Ks. Stanisława Brzóski

Wójt Gminy Wiśniew i Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie bardzo serdecznie zapraszają na III PIESZY RAJD POWSTAŃCZY im. Ks. Stanisława Brzóski. Rozpoczęcie Rajdu  w Wiśniewie(Pomnik Niepodległościowy przed Urzędem Gminy) 19 stycznia 2018r. /piątek/

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

17 grudnia 2017 roku odbył się VII Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury.

Była to okazja to zakupienia pięknych i smacznych dzieł ludzkich rąk naszych okolicznych rękodzielników.  Jak co roku na jarmarku zgromadziło się liczne grono wystawców, jak i gości, którzy na stoiskach mogli kupić świąteczne stroiki, dekoracje domu oraz wszystko co potrzebne na stół.

Subskrybuje zawartość