„Niepodległa do Hymnu” – włącz się w ogólnopolskie śpiewanie 11 listopada

„Niepodległa do Hymnu” – włącz się w ogólnopolskie śpiewanie 11 listopada

W 2018 świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. „Niepodległa do Hymnu” to inicjatywa, której podstawowym celem jest zaangażowanie Polek i Polaków do wspólnego zaśpiewania hymnu 11 listopada dokładnie o godzinie 12:00.

Gmina Wiśniew również bierze udział w ogólnopolskiej akcji i o godzinie 12.00 na placu 600-lecia w Wiśniewie przy Pomniku Niepodległościowym wspólnie odśpiewamy Hymn Polski.

Dokładnie o godz. 12:00 podczas oficjalnych obchodów na Pl. J. Piłsudskiego w Warszawie do hymnu staną przedstawiciele Państwa. O tej samej godzinie stacje radiowe w całej Polsce wyemitują hymn naszego Państwa, tak by każdy Polak mógł się dołączyć do wspólnego śpiewania.

Zapraszamy również do wykorzystania hashtagu #niepodlegladohymnu na stronach internetowych, profilach w mediach społecznościowych, jak i zachęcenie wszystkich uczestników do tego samego.

Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na stronie https://niepodlegla.gov.pl/dodaj-wydarzenie/ i wśród rodzajów wydarzenia wybierając akcję „Niepodległa do hymnu”.

ZałącznikWielkość
Hymn Polski.pdf464.25 KB