„Ludzie i miejsca prawdziwe” otwarcie wystawy zdjęć Pana Bogdana Skarusa - podróżnika, fotografa

Dnia 17 marca 2017 roku (piątek) godz. 9.30 w Gminnym Ośrodku Kultury odbędzię sie trzecia wystawa Bogdana Skarusa, animatora kultury, wieloletniego pracownika Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, pasjonata fotografii i dalekich podróży. Swoją pasję rozwija od ponad 30 lat. Początkowo fotografował głównie Mazowsze i Podlasie, by potem wyruszać w coraz to bardziej odległe zakątki świata.

Ruszają nabory wniosków LGD Ziemi Siedleckiej

Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej (LGD ZS) działająca na terenie gmin: Domanice, Kotuń, Mokobody, Mordy, Siedlce, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn, w uzgodnieniu z Zarządem Województwa Mazowieckiego, informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

XXXVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK.

Dnia 11 marca 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbył się XXXVI Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOK.  Do sportowej rywalizacji w „królewskiej” grze przystąpiło 18 zawodników.
Wyniki na podium przedstawiają się następująco:
I miejsce  - Pan Paweł Krasuski –KSz Skoczek Siedlce
II miejsce – Pan Hubert Pisarski – Siedlce
III  miejsce – Pan Andrzej Litwiniec – Radzyń Podlaski
Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Krzysztof Plichta – KSz Skoczek Siedlce

XXXVI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W WIŚNIEWIE

XXXVI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W WIŚNIEWIE.
dnia 11.03.2017r. (sobota) godz.9.30.
- sala widowiskowa GOK Wiśniew.
Zapraszamy bardzo serdecznie.

Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie

Dnia 5 marca 2017 r.  w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet  i podsumowanie plebiscytu VI edycji "Kobieta Roku" gminy Wiśniew.

Pretendentki do tytułu Kobieta Roku w czterech kategoriach – przedsiębiorczej, publicznej, społecznej oraz najlepsza gospodyni, można było zgłaszać za pomocą anonimowych ankiet w Urzędzie Gminy Wiśniew oraz GOK. Ostatecznego wyboru dokonała kapituła, w której byli przedstawiciele urzędu gminy, sponsorów i ośrodka kultury.

BAL WALENTYNKOWO - KARNAŁOWY

Dnia 16 lutego 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie dla dzieci z gminy Wiśniew odbył się bal walentynkowo- karnawałowy.
Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiśniewie oraz Gminny Ośrodek Kultury.
Licznie zgromadzoną publiczność zabawiała pani klaun przy muzyce i akompaniamencie pana klauna.
Podczas balu dzieci chętnie brały udział w wielu konkursach z nagrodami, którymi były słodycze.

WYJAZD DO PARKU WODNEGO W SIEDLCACH

GMINNY OŚRODEK KULTURY
w WIŚNIEWIE

ORGANIZUJE WYJAZD
DO AQUAPARKU W SIEDLCACH
DNIA:  17.02.2017r. (piątek)

koszt: 15zł/os.
(koszt transportu + koszt biletu wstępu na basen)

Wyjazd: parking GOK Wiśniew : godz. 11.00
Powrót: parking GOK Wiśniew ok. godz.14.00
Opiekunowie: Paweł Ksionek, Marek Szczygieł.

FERIE ZIMOWE 2017

ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE NA SPĘDZANIE CZASU WOLNEGO PODCZAS FERII ZIMOWYCH
z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wiśniewie.

PLAN FERII PRZEDSZTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

T y d z i e ń   I

PONIEDZIAŁEK 13.02.2017 r.
godz.10.00 -11.00 – wspólne czytanie w Gminnej bibliotece w Wiśniewie
godz.11.00 – 12.30 –  Zajęcia kulinarne
godz.12.30-13.30 - tenis stołowy, piłkarzyki, szachy
godz.13.30 – 15.00 – zajęcia świetlicowe – sala śpiewu, sala komputerowa, karaoke,