IV Przegląd Grup przedszkolnych " Wiosenne inspiracje na wsi"

18 maja 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wisniewie odbył sie IV przegląd grup przedszkolnych pt: " Wiosenne inspiracje na wsi". Na scenie zobaczylismy 7 występów najmłodszych artystów. Udział wzięli:

XXXV Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego-etap gminny

Dnia 16 maja 2018 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie odbył się etap gminny XXXV Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego. Zgłoszonych zostało 6 dzieci. Konkurs obejmował dwie grupy wiekowe: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Komisja w składzie: Zofia Czarnocka – Przewodnicząca, Barbara Chojecka – Członek, Paweł Ksionek – Członek przyznała nastepujące miejsca:

W I grupie wiekowej (klasy I-III):
- 1 miejsce – Klaudia Oknińska ZO Radomyśl

Konkurs recytatorski "Polscy autorzy dzieciom"

14 maja 2018 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśnieiwe odbył sie konkurs recytatorski pt: Polscy autorzy dzieciom dla klas "0". Do zmagań przystapiło 16 dzieci. Celem konkursu było: prezentacja umiejętności artystycznych dzieci oraz popularyzacja literatury dziecięcej wśród dzieci i rodziców. Jury w składzie: Zofia Czarnocka    - Przewodnicząca, Barbara Chojecka   - Członek, Janina Dołgich   - Członek przyznało nagrody:

FESTIWAL "PIOSENKI MOICH RODZICÓW”

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież do udziału w VII EDYCJI FESTIWALU "PIOSENKI MOICH RODZICÓW”, który odbędzie się w dniu 8 czerwca 2018 roku ( piątek ) godz. 10.00 - sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie.

• Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 czerwca 2018 r. na podstawie dokładnie wypełnionej karty zgłoszenia.

• Regulamin konkursu, oświadczenie i karta zgłoszeniowa w załączniku.

III Pieszy Rajd Śladami Kpt. "Ostoi"

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej (ŚZŻAK) Koło Łuków wraz z partnerami organizacyjnymi – gminą Łuków, gminą Wiśniew, Towarzystwem Przyrodniczo – Historycznym „Orlik”, Mazowieckim Towarzystwem Strzeleckim im. Marszałka J. Piłsudskiego i Nadleśnictwem Łuków, zapraszają w dniach 16-17 czerwca br. na III Pieszy Rajd Śladami kpt. „Ostoi”.

XIX REGIONALNY PRZEGLĄD AMATORSKICH ZESPOŁÓW TANECZNYCH

Dnia 11 maja br. Zespół Pieśni i Tańca "Wiśniewiacy" wystąpił na XIX Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach.

KONKURS POEZJI LOKALNEJ

W ramach realizacji zadania publicznego: Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego Towarzystwo Społeczno-Kulturalne „Razem” ogłasza: Konkurs poezji lokalnej.

IV Przegląd grup przedszkolnych „Wiosenne inspiracje na Wsi”

Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Przeglądzie grup przedszkolnych, który odbędzie się dnia 18 maja 2018 roku (piątek) godz.9:00  w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie.
Kartę zgłoszeniową należy przesłać do dnia 14.05. 2018r.(poniedziałek) pocztą na adres GOK  lub mailem na adres gok@wisniew.pl

WIOSENNY RAJD ROWEROWY

Dnia 22 kwietnia 2018 w słoneczne niedzielne popołudnie odbył się wiosenny rajd rowerowy.
Cykliści zebrali sie przed Gminnym Ośrodkiem Kultury.
Trasa wycieczki przebiegała przez miejscowości:

XXXVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W WIŚNIEWIE

Dnia 15.04.2018r. (niedziela)w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wisniewie  odbył sie XXXVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA GOK. W rywalizacji wzięło udział 12 uczestników. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: Open, a także junior. Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria Junior:

I miejsce- Nasiłowski Paweł - Sokołów Podlaski