Narodowe czytanie — "Wesele” Wyspiańskiego

Gminna Biblioteka Publiczna w Wiśniewie i Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie poszukują i zapraszają osoby chętne do czytania fragmentów "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego w ramach ogólnopolskiej akcji " Narodowe czytanie".
Tegoroczna akcja odbędzię się 2 wrzesnia 2017r. o godz. 17.00
Akcja ”Narodowe czytanie" odbywa się pod patronatem Prezydenta RP.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

POŻEGNANIE WAKACJI I BIEG ULICZNY

Urząd Gminy Wiśniew, a także Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie bardzo serdecznie zapraszają na Pożegnanie Wakacji połączone z biegiem ulicznym, które odbedzię się 26 sierpnia 2017r. o godz 15.00. Wszelkie informacje dotyczące biegu znajdują sie w załączniku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

II SPOTKANIE Z TECHNIKĄ I HISTORIĄ

W dniach 18-20 sierpnia br. w Wiśniewie odbędzie się drugie Spotkanie z Techniką i Historią. Główna część imprezy rozpocznie się w sobotę 19 sierpnia i potrwa do niedzieli.

XI MAZOWIECKI FESTIWAL KAPEL LUDOWYCH "Pod Siedlcami w Wiśniewie"

W niedzielę 6 sierpnia 2017 r. na placu przed Urzędem Gminy już po raz 11. odbył się Mazowiecki Festiwal Kapel Ludowych „Pod Siedlcami w Wiśniewie”.

WYCIECZKA DO CZĘSTOCHOWY

Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie
organizuje pielgrzymkę na JASNĄ GÓRĘ do CZĘSTOCHOWY.

WAKACYJNY TURNIEJ SZACHOWY

Dnia 30 lipca 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbył sie Wakacyjny Turniej Szachowy. Do gry przystąpiło 22 zawodników.

XI MAZOWIECKI FESTIWAL KAPEL LUDOWYCH "Pod Siedlcami w Wiśniewie"

Zapraszamy bardzo serdecznie  do udziału w XI MAZOWIECKIM FESTIWALU KAPEL LUDOWYCH "Pod Siedlcami w Wiśniewie", który odbędzie się dnia 6 sierpnia 2017 roku od godz. 15.00 - Skwer przed Urzędem Gminy w Wiśniewie.

WAKACJE 2017

LATO 2017

Oferta wakacyjna przygotowana przez
Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie

ZAKOŃCZENIE ROKU ARTYSTYCZNEGO 2016/2017 W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W WIŚNIEWIE

Dnia 22 czerwca br. odbyło sie podsumowanie roku artystycznego 2016/2017 dla grup działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie
- Zespół Ludowy im. Zbigniewa Myrchy „Wiśniewiacy”
- Zespół Taneczny „Wiśniewiacy”
- sekcji instrumentalno -  wokalna
- sekcja plastyczna.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Dnia 5 czerwca 2017 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniewie odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji pasowania na czytelnika biblioteki publicznej uczniów klasy I z ZO w Wiśniewie.