WYJAZD DO PARKU WODNEGO W SIEDLCACH

W piątek 22.03.2019 Gminni Animatorzy Sportu organizują wyjazd do Parku Wodnego w Siedlcach.
Koszt od osoby 25 zł (wstęp, dojazd/powrót i ubezpieczenie).
Osoby chętne prosimy o zgłoszenia do GOK Wiśniew do środy 20.03.2019r.

Poniżej świadczenie rodzica opiekuna.

Oświadczenie

Wyrażam zgodę na wyjazd mojego syna/córki ..................................................................

WARSZTATY OZDÓB WIELKANOCNYCH 2019

W piątkowe popołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbyły sie warsztaty ozdób wielkanocnych.
Na przybyłych uczestników czekała niezastąpiona
Pani Elżbieta Jarocka która poprowadziła zajęcia z dziećmi i towarzyszącym im rodzicami.
Prace naszych uczestników w fotorelacji.
                                         Zapraszamy!!!

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ

GMINNY OŚRODEK KULTURY W WIŚNIEWIE
SERDECZNIE ZAPRASZA
DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

Celem konkursu jest propagowanie lokalnego folkloru, poprzez popularyzację twórczości własnej związanej z tematyką
Świąt Wielkanocnych, ocalenie od zapomnienia typowych form twórczości ludowej związanych z okresem Wielkanocnym,

XXXVII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA

W minioną niedzielę 17 marca po raz XXXVII odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Szachach o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie.
Celem turnieju jest popularyzacja sportu szachowego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie. Turniej ma charakter otwarty już od godziny 9:30 zawodnicy zgłaszali lub potwierdzali swoją obecność przy stoliku sędziowskim.

10 marca Dzień Kobiet i Mężczyzn w Borkach-Paduchach

10 marca w Borkach-Paduchach odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn.
Lokalną uroczystość rozpoczęli: sołtys miejscowości Borki-Paduchy i jednocześnie radna Rady Gminy Wiśniew - Krystyna Złoch oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie - Paweł Ksionek.

BAL KARNAWAŁOWY 2019

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

TŁUSTY CZWARTEK

Faworki, pączki, czy róże karnawałowe, to słodkości, które nierozerwalnie związane są z czasem karnawału. W karnawale najlepiej smakują, a niektórzy twierdzą nawet, że robione w innym czasie w ogóle się nie udają.
Z okazji „Tłustego Czwartku” w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie zorganizowaliśmy warsztaty kulinarne na których dzieci robiły faworki.

Kobieta Roku 2018

3 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, podczas której ogłoszono wyniki VIII edycji plebiscytu „Kobieta Roku Gminy Wiśniew”.
Panowie się postarali. Czerwony dywan, silne męskie ramiona Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśniewie kwiaty, uściski, tytuły wyjątkowej w połączeniu z nagrodami sprawiły, że ten dzień był dniem wyjątkowym.
Zaszczytne tytuły w czterech kategoriach odebrały Panie zgłoszone do konkursu przez mieszkańców gminy Wiśniew.

WARSZTATY GITAROWE W GOK ZBUCZYN

W niedzielę 24 lutego o godzinie 14.00 w Gminnym Ośrodku w Zbuczynie odbyły się warsztaty w ramach Gitarowego Desantu
pod okiem Leszka Cichońskiego.

Natomiast o godz. 17.00 odbył się recital Pana Leszka i wspólne wykonanie wybranego utworu przygotowanego w trakcie ćwiczeń.

Spektakl „Intryga” Teatru „Dlaczego nie?”

W ostatnią niedzielę 17 lutego o godzinie 17.00 na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie odbył się spektakl z okazji walentynek.