Konkurs plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa"

KARTKA BOŻONARODZENIOWA GMINY WIŚNIEW 2018

CEL KONKURSU
• kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia,
• zainspirowanie uczestników konkursu tematyką świąteczną do wykonania tradycyjnych kartek Bożonarodzeniowych
• prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dzieci i młodzieży.
Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie kartki o tematyce Bożego Narodzenia.

UCZESTNICY
Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież z terenu Gminy Wiśniew.

Niepodległościowy Turniej Szachowy

Wiśniew, 18.11.2018 r.

Miejsce i termin:
Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie
18 listopada (niedziela) godz. 9.30 - 9.55 – zawodnicy zgłaszają lub potwierdzają obecność przy stoliku sędziowskim.
Godz. 10.00 – I runda

Gminne Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości

W niedzielę, 11 listopada br. odbyły się uroczyste  Gminne Obchody Narodowego Święta 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

INFORMACJA

Informuję, że zgodnie z treścią ustawy z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek 12 listopada br. jest dniem wolnym od pracy.
Tego dnia Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniewie jest nieczynny.

Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniewie
/-/ Paweł Ksionek

Gminne Uroczystości Narodowego Święta Niepodległości

Wójt Gminy Wiśniew Krzysztof Kryszczuk serdecznie zaprasza do udziału w Gminnych Uroczystościach Narodowego Święta 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Gminne świętowanie rozpocznie się w szkołach w piątek 9 listopada. Natomiast w sobotę 10 listopada o godzinie 10.00 obędzie się II Otwarty Turniej Piłki Nożnej a  w Helenowie o godzinie 18.00 Wieczornica patriotyczna.

Bieg Uliczny w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Serdecznie zapraszamy do udziału w Biegu Ulicznym w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada br.

PROGRAM  ZAWODÓW

11.00–12.00 - weryfikacja, wydawanie numerków !!!;
ok. 12:10 – start do biegu na 1200 metrów;
ok. 12:25 – start do biegu na 2400 metrów;
ok. 12:40 – start do biegu na 3600 metrów;
ok. 13:40 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

II Otwarty Turniej Piłki Nożnej w Rocznice Odzyskania Niepodległości

Gminni Animatorzy Sportu zapraszają na II Otwarty Turniej Piłki Nożnej w Rocznicę Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się w sobotę 10 listopada 2018 r. na kompleksie boisk sportowych Orlik w Wiśniewie.

Najlepsze drużyny otrzymają nagrody i puchary.

Regulamin oraz wymagane oświadczenia dla zawodników dostępne poniżej.

Jesienne wspólne śpiewanie w Wiśniewie

W minioną niedzielę dnia 28 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniewie odbyło się spotkanie dla środowisk ludowych i grup, z którymi jest prowadzona partnerska współpraca. Impreza była zakończeniem i podsumowaniem roku artystycznego.

MOW Gostchorz oficjalne przekazanie pierwszej części zebranych nakrętek w akcji dla Amelki

Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Gostchorzy, dnia 19.10.2018r. przekazali na ręce Pana Dyrektora GOK Wiśniew zebrane nakrętki.
Zbieramy dalej i pomagamy…..

Dziękujemy!